آمار بازدید

افراد آنلاین: 11

بازدید امروز : 6

بازديد دیروز : 57

کل بازدید : 195336

لوگو نشان ملی ثبت رسانه دیجیتال

logo-samandehi

نماد اعتماد و مجوز کسب و کار الکترونیکی

offer

 

طبق تفاهم و قرارداد منعقد شده با یکی از شرکتهای ارائه کننده خدمات اینترنت پرسرعت، دامنه و هاستینگ با نمایندگی صدور کارت های بین المللی در ایران کلیه خدمات فوق با 29% تخفیف به شرح زیر به کلیه دارندگان ارائه می گردد.

دارندگان کارت بین المللی فوق برای دریافت پین کد تخفیف با ایمیل info@aiic.ir مکاتبه کنند. برای دور اولیه تخفیف تعداد 6000 پین کد تخفیف از شرکت خدمات دهنده دریافت شده و طبق اولویت زمان درخواست به دارندگان کارتها ایمیل خواهد شد.

 

حضور رایگان دارندگان کارت بین المللی هویت دانشگاهی در همایش ملی نخبگان حقوقی

تاریخ ثبت: 1395/11/20

دارندگان کارت بین المللی هویت دانشگاهی (دانشجویی/ مدرسی/ اعضای هیات علمی و مهندسی) میتوانند بصورت رایگان در همایش ملی نخبگان حقوقی و قضایی کشور در تاریخ 28 بهمن ماه شرکت نمایند.

 

 

 

 

همایش فوق با حضور سخنرانان و شرکت کنندگان داخلی و خارجی بوده و چهار کارگاه با عناوین:

کارگاه آموزشی با موضوع عدالت در قانونگذاری، توسط دکتر جلال سلطان احمدی از اساتید گروه حقوق خصوصی دانشگاه پیام نور

پروفسور Farah Nini Binti Dusuki از دانشگاه مالایا مالزی (UM) در افتتاحیه کنگره

کارگاه آموزشی با موضوع روش های نوین تحقیق در حقوق توسط دکتر بهنام رستگاری

کارگاه آموزشی با موضوع "مسئولیت بین المللی دولتها برای فعالیت های فضایی با تاکید بر سفرهای توریستی به ایستگاه فضایی بین المللی" توسط خانم دکتر سهیلا کوشا دکترای حقوق بین الملل و عضو هیئت علمی دانشگاه پیام نور

کارگاه آموزشی با موضوع "ضرورت تحول و نگاه نو در نظام قضایی ایران" توسط دکتر عسکر جلالیان، دانشیار دانشگاه پیام نور

برای ثبت نام و دریافت کارت پذیرش و ورود ثبت نام در سایت همایش مربوطه الزامیست در غیر اینصورت از ورود شما در روز برگزاری جلوگیری بعمل خواهد آمد. پس از ورود به سایت مربوطه در فرم ثبت نام id کارت خود را ثبت نمائید.

 

مهلت ثبت نام: دوشنبه 25 بهمن 95

آدرس سایت همایش: http://law-conf.ir/fa/

 

کارت هویت بین المللی دانشگاهیان یکی از خدمات جامعه ISCDBU می باشد و به عنوان يک کارت هویتی، فرهنگي و مسافرتی است که  به عنوان کارت دانشجويي معتبر در سراسر دنيا شناخته شده است. سازمان جهانی یونسکو ، سازمان جهانی مالکیت فکری WIPO و شرکت wyse travel confederation از جمله حمایت کنندگان AIIC می باشند. جامعه فوق بیش از 5000 عنوان تخفیف در سراسر دنیا برای دارندگان کارت فوق فراهم نموده است. 

نمایندگی جامعه فوق در ایران در تلاش است بهترین خدمات و امکانات علمی، آموزشی، شغلی و هویتی را به جامعه دانشگاهی کشور ارائه نماید. لازم به ذکر است خدمات و تسهیلات فوق در حال توسعه هستند!   

منتظر اخبار تسهیلات ویژه نمایندگی ایران باشید... 

 

برگزاری دوره 20 ساعته رایگان مقدماتی مکالمه زبان انگلیسی توسط اساتید خبره برای دارندگان کارتهای بین المللی هویت دانشگاهی AIIC

 محل برگزاری کلاس ها: تهران/ ولنجک / دانشگاه شهید بهشتی/ شروع کلاسهای دوره جدید از 15 فروردین / گواهی پایان دوره به کلیه شرکت کنندگان اهدا خواهد شد.

جهت ثبت نام id کارت خود را با برنامه تلگرام به آی دی

  ارسال نمائید.

 

  کلاس های فوق به محض به حد نصاب رسیدن گروه اول در یکی از مراکز دانشگاهی شهر تهران(منطقه ولنجک) برگزار خواهد شد. جزئیات زمان و مکان متعاقبا به اطلاع ثبت نام کنندگان خواهد رسید. 

 

حضور رایگان دارندگان کارت هویت دانشگاهی در همایش بین المللی جایگاه زنان اندیشمند ایران و عرب

 

 

توجه: 

هزینه شرکت در همایش فوق 80 هزار تومان می باشد که طبق هماهنگی بعمل آمده برای کلیه دارندگان کارت هویت بین المللی دانشگاهی رایگان می باشد.

  1. برای حضور باید در سایت همایش ثبت نام نمائید.
  2. در فرم ثبت نام id کارت هویت دانشگاهی خود را وارد نمائید.
  3. حضور کلیه پژوهشگران و دانشجویان آقا و خانم بلامانع است.
  4. برای کلیه شرکت کنندگان گواهی حضور در همایش بین المللی فوق صادر خواهد شد.

آدرس سایت همایش:  cwrc.alzahra.ac.ir


 

 

خدمات ویژه علمی جامعه بین المللی توسعه و ارتباطات بین دانشگاهی ISCDBU - غنی سازی دانش کامپیوتری ICDL

 
تاریخ ثبت: 1395/09/03
 

 

 

 

طبق تفاهم نامه جامعه بین المللی توسعه و ارتباطات بین دانشگاهی ISCDBU (نمایندگی ایران) با مرکز غنی سازی دانش کامپیوتری دانشگاهیان ایران ICDL EDU ، دوره فوق بصورت استثنایی با 90 درصد تخفیف ویژه دارندگان کارت هویت بین المللی ارائه می گردد.

 

دوره فوق بصورت کامل ارائه شده و شامل آموزش مهارت های کامل ICDL1 و ICDL2 می باشد که دربردارنده محتواهای آموزشی بصورت DVD بوده که به آدرس پستی متقاضیان ارسال می گردد. متقاضیان پس از نصب محتوا و گذاراندن دوره می توانند در آزمون مرکز (طبق زمانبندی های ارائه شده مرکز)شرکت نموده ومدرک ICDL1و2  را دریافت نمایند.

 

 

خدمات این طرح:

  • شامل آموزش به صورت غیر حضوری و از طریق فیلم آموزش کامل دوره ICDL (مهارت های هفت گانه کامپیوتری ) با به کارگیری از اساتید مجرب و ارائه و آموزش کامل تمام سرفصل ها و سیلابس ها طبق استانداردهای ملی و بین المللی می باشد.
  • شرکت کنندگان می توانند پس از گذراندن دوره آموزشی به صورت غیر حضوری، در آزمون به صورت آنلاین شرکت نمایند. اطلاع رسانی آزمون حداقل یک ماه قبل از آزمون از طریق سامانه پیامکی به شرکت کنندگان اطلاع داده می شود.
  • پس از شرکت در آزمون و کسب نمره قبولی، شرکت کنندگان موفق به اخذ گواهینامه معتبر می گردند.
  • این مدرک ترجمه شده و در صورت تایید سازمان مطبوع، قابل ارائه به کلیه دانشگاه ها و ارگان های دولتی و مراکز غیردولتی می باشد.

 

مهارتهای ICDL عبارتند از :

 

١- مفاهيم اساسي تئوري IT

 

٢- مقدمه اي بر ويندوز – استفاده و مديريت فايلها

 

٣- واژه پردازي ، مقدمه اي بر WORD مايکروسافت

 

٤- مقدمه اي بر صفحات گسترده، EXCEL مايکروسافت

 

٥- پايگاههاي داده ، مقدمه اي بر ACCESS مايکروساقت

 

٦- ابزار معرفي و نمايش ، مقدمه اي بر POWER POINT مايکروسافت

 

٧- خدمات اطلاعاتي شبکه – اينترنت و پست الکترونيک

اطلاعات کامل درباره طرح: کلیک کنید!

 

لینک ثبت نام در طرح: کلیک کنید!

 

خدمات ویژه جامعه بین المللی توسعه و ارتباطات بین دانشگاهی ISCDBU - ایران

تاریخ ثبت: 1395/09/03

 

طبق تفاهم نامه جامعه بین المللی توسعه و ارتباطات بین دانشگاهیISCDBU (نمایندگی ایران) با موسسه آموزش عالی متانت، معتبرترین و کاربردی ترین دوره های ورود به بازار کار با 20 درصد تخفیف ویژه دارندگان کارت هویت بین المللی ارائه می گردد.

 

برای دریافت اطلاعات کامل/ کلیک کنید!

 

 

طبق تفاهم و هماهنگی بعمل آمده دارالترجمه رسمی دریا 15% تخفیف برای کلیه خدمات به دارندگان کارت هویت بین المللی ارائه می نماید. اطلاعات دارالترجمه: http://daryaa.org/

طبق تفاهم و هماهنگی بعمل آمده موسسه انتشارات نگاه  20% تخفیف برای کلیه خدمات به دارندگان کارت هویت بین المللی ارائه می نماید. اطلاعات انتشارات: https://www.negahpub.com

/

 

 

 

تمامی خدمات این سایت، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشند و فعالیت های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است. تمام حقوق مادي و معنوي اين سايت محفوظ مي باشد.Copyright © 2014 All rights reserved