آمار بازدید

افراد آنلاین: 11

بازدید امروز : 6

بازديد دیروز : 57

کل بازدید : 195336

لوگو نشان ملی ثبت رسانه دیجیتال

logo-samandehi

نماد اعتماد و مجوز کسب و کار الکترونیکی

کارت دانشجویی بین المللی

نمونه کارت دانشجویی بین المللی

دانشجوی گرامی اطلاعات شما در سامانه دانشجویان موجود می باشد.

درصورتیکه اطلاعات شما در سامانه موجود نیست پس از ثبت نام الزاما" می بایست اسکن کارت دانشجویی در یکی از مراکز آموزش عالی و یا گواهی اشتغال به تحصیل خود را در سامانه کاربران آیکون ارسال فایل آپلود نمائید. در غیر اینصورت اقدامی در خصوص صدور کارت صورت نخواهد پذیرفت.

توجه: کارت شناسایی فوق یک کارت مکمل بوده که مرجع صادرکننده آن جامعه بین المللی ISCDBU روسیه (نمایندگی ایران) می باشد و وابسته به هیچ یک از مراکز دانشگاهی و موسسات آموزش عالی داخلی نمی باشد. توضیحات بیشتر...

جهت ثبت نام ابتدا می بایست شماره دانشجویی خود را در سامانه وارد نموده، پس از رویت وتکمیل اطلاعات، عکس پرسنلی را بارگذاری نمایید.

 

توجه:

1-  باتوجه به صدور کارت دانشجویی بین المللی برطبق اطلاعات فرم و ارسال پستی کارت به آدرس مندرج در آن، کنترل دقیق مشخصات نموده و در صورت نیاز می توانید اطلاعات پیش فرض را ویرایش نمایید(به زبان انگلیسی/ اول اسامی کلمات با حروف بزرگ).

2-  عکس پرسنلی مناسب و با کیفیت مطلوب بارگذاری نمایید. از این عکس جهت تهیه کارت شما استفاده خواهد شد.

3- سپس فرایند ثبت نام را با انتخاب رمز ورود تکمیل نموده و وارد سامانه شوید.

4- در پنل کاربری و از قسمت خدمات، خدمت مورد نظر را انتخاب نموده و از قسمت پرداخت آنلاین با پرداخت هزینه صدور کارت(34,000تومان)، در پایان، کد رهگیری را دریافت و تا زمان تحویل کارت هویت بین المللی نزد خود نگهداری نمایید.

5- کارت هویت بین المللی شما ظرف مدت حداکثر یک هفته با پست ارسال خواهد شد.

فرایند اقدام بصورت تصویری:

تمامی خدمات این سایت، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشند و فعالیت های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است. تمام حقوق مادي و معنوي اين سايت محفوظ مي باشد.Copyright © 2014 All rights reserved